Podnož BM001/550/FF/DC
Kód produktu: BM001/550/FF/DC
Výrobce: Verimpex s.r.o.
Dostupnost: je-li skladem, dodání ihned, není-li skladem dodání 2-3 týdny
Cena za dopravné: Tabulka ceny zde.
Vyberte variantu produktu
Vysvětlivky variant podnoží .. ↵
ks
* Podrobnosti o ceně podnože .. ↵
Řada podnoží BM001/550/FF/DC: - průměr podstavce: 550mm - výška podnože: 1100mm - maximální velikost stolové desky: prům. 800mm